piersi.tk
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
piersi.tk

Forum strony piersi.tk


You are not connected. Please login or register

Halo,czy jest tu ktos???

+2
Veronika
Rene
6 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Halo,czy jest tu ktos??? Empty Halo,czy jest tu ktos??? Sro Maj 27, 2009 5:40 pm

Rene



Forum powstalo juz dobrych kilka dni temu,jest kilka zarejestrowanych osob,czemu sie dziewczyny nie odzywacie??
Czy bedzie na forum ktos kompetentny do pomocy poczatkujacym?Bo dalej tak to tutaj nic sie nie bedzie dzialo.
Mnie jak sie uda,to tez sobie pojde w caly swiat Twisted Evil zamiast pomagac nastepnym Razz

2Halo,czy jest tu ktos??? Empty Re: Halo,czy jest tu ktos??? Czw Maj 28, 2009 7:48 am

Veronika

Veronika

Witaj Rene! Wink Cieszy mnie, ze forum powstalo nie widze jednak sensu w "nawalniu postów" i pisania jednozdanowych topikow...Szkoda, ze nie ma tu moderatorow.

3Halo,czy jest tu ktos??? Empty Re: Halo,czy jest tu ktos??? Czw Maj 28, 2009 9:21 am

Rene



Generalnie tak,nie byloby potrzeby tworzenia tylu dzialow,gdyby pojawily sie osoby,ktore moga sie podzielic swoimi doswiadczeniami i odpowiedziec na kilka nurtujacych pytan.Tez wole forme ciaglosci rozmowy.
Natomiast forum powstalo,a uzytkownikow brak.
Wynika to pewnie z tego,ze dziewczynom,ktorym sie udalo,nie chce sie juz pisac Wink a te,ktore maja zamiar dopiero zaczac czekaja na jakies pierwsze posty z dobrymi radami.

napisalas,ze jestes Fiona ze starego forum...czy udalo Ci sie w koncu uzyskac pelna laktacje i czy utrzymujesz ja nadal?mozesz sie podzielic jakims info? Very Happy

4Halo,czy jest tu ktos??? Empty Re: Halo,czy jest tu ktos??? Czw Maj 28, 2009 5:29 pm

Veronika

Veronika

Udalo mi sie wywolac slaba laktacje---silniejszej nie chce. Lykam codziennie kozieradke, od czasu do czasu pije herbate z lisci maliny. Nie jestem systematyczna w masazu czy tez odciaganiu.
Obecnie jestem w fazie zawachania, nie jestem pewna czy chce utrzymac ta slaba laktacje, strach, ze potem biust bedzie obwisly, brak czasu i
lepiej aby partner o tym nie wiedzial....do tej pory nic nie zauwazyl Razz
Pzdr
V

Ps. Rene, szkoda, ze Twoj nick nie widnieje na starym forum...a osoby z ktorymi tam pisalam: znikly.

5Halo,czy jest tu ktos??? Empty Re: Halo,czy jest tu ktos??? Pią Maj 29, 2009 12:23 am

marlena



Przeciez forum wiekszepiersi ma te temat laktacji i wiele innych stad male zainteresowanie.

6Halo,czy jest tu ktos??? Empty Re: Halo,czy jest tu ktos??? Pią Maj 29, 2009 1:20 am

Administrator


Admin

Małe zainteresowanie wynika z nieznajomości prezentowanej metody w naszym zacofanym kraju. Wystarczy posiedziec trochę w internecie aby zauwazyc jak ubogie są polskojęzyczne źródła na temat indukowanej laktacji.

Jeżeli chodzi o forum wiekszepiersi itp, to zawieraja one masę informacji, które są niestety wątpliwej jakości. Rozdrabnianie się i zajmowanie się niezliczoną ilościa metód nie ma sensu. Metoda indukowanej laktacji jest tania i skuteczna. Większośc jej efektów jest w mniejszym lub większym stopniu trwała a skutecznośc potwierdzona.

http://piersi.tk

7Halo,czy jest tu ktos??? Empty Re: Halo,czy jest tu ktos??? Pią Maj 29, 2009 1:31 am

Alicja



Veronika napisał:Udalo mi sie wywolac slaba laktacje---silniejszej nie chce. Lykam codziennie kozieradke, od czasu do czasu pije herbate z lisci maliny. Nie jestem systematyczna w masazu czy tez odciaganiu.
Obecnie jestem w fazie zawachania, nie jestem pewna czy chce utrzymac ta slaba laktacje, strach, ze potem biust bedzie obwisly, brak czasu i
lepiej aby partner o tym nie wiedzial....do tej pory nic nie zauwazyl Razz
Pzdr
V

Ps. Rene, szkoda, ze Twoj nick nie widnieje na starym forum...a osoby z ktorymi tam pisalam: znikly.

Veroniko o ile wiem to nie ma zasady nt tego jaki jest biust po zakończeniu laktacji. Są tylko mity. Myślę też, że nie musisz się obawiac zdania partnera na ten temat, hihi.

8Halo,czy jest tu ktos??? Empty Re: Halo,czy jest tu ktos??? Pią Maj 29, 2009 5:38 am

Rene



marlena napisał:Przeciez forum wiekszepiersi ma te temat laktacji i wiele innych stad male zainteresowanie.

jest tam doslownie pare postow od dziewczyn,ktore wywolaly laktacje,te dziewczyny znikly po ich napisaniu i nic konkretnego nie powiedzialy,a przez wiekszosc uzytkowniczek forum ten sposob zostal zanegowany....

9Halo,czy jest tu ktos??? Empty Re: Halo,czy jest tu ktos??? Pią Maj 29, 2009 5:48 am

Rene



Veronika napisał:
Ps. Rene, szkoda, ze Twoj nick nie widnieje na starym forum...a osoby z ktorymi tam pisalam: znikly.

nie widnieje,bo nie uczestniczylam w starym forum,trafilam od razu na to Smile

10Halo,czy jest tu ktos??? Empty Re: Halo,czy jest tu ktos??? Pią Maj 29, 2009 6:00 am

marlena



OK. Rzeczywiscie forum wiekszepiersi jest nastawione na inne metody powiększania biustu niz laktacja , która jest tam potraktowana jako hm..dziwactwo.
Mój błąd.
Natomiast z ich porad odnośnie ziół , masaży itp. warto skorzystać.
A co do laktacji to proponuje skorzystać z wiedzy z forów na których piszą młode matki. Naprawde warto , postaram się podac linki z których ja korzystałam.

11Halo,czy jest tu ktos??? Empty Re: Halo,czy jest tu ktos??? Pią Maj 29, 2009 6:38 am

Rene



Veroniko,czy zechcesz napisac cos dokladniej jak zaczynalas,ile razy w ciagu doby,czy mialas przerwe nocna,jaki laktator,ile minut itd?
dziekuje Very Happy

12Halo,czy jest tu ktos??? Empty Re: Halo,czy jest tu ktos??? Czw Paź 29, 2009 7:21 pm

wagraf



No proszę ktoś podchwycił mój pomysł i stworzył stronkę na temat wywoływania laktacji. Co prawda nosiłem się z podobnym zamiarem, ale może nie tylko w celu powiększania piersi tym sposobem lecz też i w nieco erotycznym aspekcie. Może dla was wyda się to dziwne, ale uważam takie piersi za niezwykle seksowne i pełne naturalnego piękna. Laktacja jest dla piersi przecież czymś zupełnie naturalnym, do tego w końcu zostały stworzone Wink i nie wiem dlaczego czasami uważane jest to za coś zboczonego czy wręcz nienormalnego. Sam byłbym szczęśliwy gdybym znalazł partnerkę zainteresowaną tym tematem.
Jestem z wami dziewczyny pełnym sercem i uważam, że robicie coś cudownego decydując się na wywołanie laktacji.

Witam przy okazji i pozdrawiam Smile

13Halo,czy jest tu ktos??? Empty Re: Halo,czy jest tu ktos??? Czw Lis 05, 2009 9:16 pm

Veronika

Veronika

Witam, witam Wagrafie:)
Widac znasz sie dobrze w tym temacie. Doswiadczenia z partnerka czy wiedza ksiazkowa? Cool

14Halo,czy jest tu ktos??? Empty Re: Halo,czy jest tu ktos??? Czw Lis 05, 2009 9:24 pm

wagraf



Nie będę ukrywał, że wiedzę teoretyczną mam dużo bogatszą niż praktyczną Wink. Naczytałem się o tym sporo Wink.
Z moją byłą bardzo tego chcieliśmy i zaczynaliśmy wywoływać, ale nagle miedzy nami się wszystko zepsuło i... cóż samo życie.
Tak czy inaczej będę śledził to forum bo jestem pełen podziwu dla was dziewczyny Smile

15Halo,czy jest tu ktos??? Empty Re: Halo,czy jest tu ktos??? Czw Lis 05, 2009 9:28 pm

Veronika

Veronika

Blyskawiczna odpowiedz bounce cyclops
Szkoda, ze forum podumiera i skonczyly sie tematy. Mi skonczyl sie rowniez zapal do stymulacji piersi, moj partner nie interesuje sie za bardzo tematem, gdy mu cos napomklam to nawet nie wzial tego na serio.
Tak to juz jest, nigdy nie mozna miec wszystkiego.
Pozdrawiam
V.

16Halo,czy jest tu ktos??? Empty Re: Halo,czy jest tu ktos??? Czw Lis 05, 2009 11:10 pm

wagraf



Zauważyłem, że aktywność jest tu ostatnio słaba, a i ja trafiłem jak widzę trochę za późno.
Odpowiedzi błyskawiczne gdyż na kom. mam powiadomienie o nowej odpowiedzi na forum Wink.
Szkoda, że Twój partner nie jest tematem równie zainteresowany jak Ty. Uważam, że pomoc i wsparcie partnera jest bardzo wskazana, a przecież można z tego czerpać wiele przyjemności.
Tak jak mówisz nie każdemu jednak może się to podobać.
Dla mnie to za coś cudownego, a wręcz magicznego Smile
Fajnie gdyby moja przyszła Pani również tak uważała, ale to czas pokaże.
Pozdrawiam,
M.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach